חדשות ועידכונים
אופק לגן- מוצרים לגני ילדים

מניעת נפילות בעת טיפול והחתלה

אוגדן הנחיות - משרד החינוך

קבלת אישור ראשוני להפעלת מסגרות לפעוטות 0-3

מידע בנושא מטפי כיבוי אש

מצוק- לחצן מצוקה

חוזר משרד הבריאות-מחלות מדבקות

לוחות השתלמויות תשפ"ד

לכל המבזקים
 
 
 
 
 
 
 
 
הרשמה לאתר
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת המייל שלך: 
 
 
 
 
דף הבית >> אודותינו >> דבר המנכ"ל- עו"ד קרן אוחנה איוס

 

 
 
 
דבר המנכ"ל- עו"ד קרן אוחנה איוס
 


חברת ח.י.ב.ה ארגון הגנים יקרה,

שמי קרן אוחנה-איוס, אני ירושלמית, אמא לארבעה ילדים מקסימים.

בהכשרתי אני גננת לגיל הרך  ובעלת גן ילדים פרטי בירושלים מזה 18 שנים. במהלך שנות לימודי הרבות חיפשתי את הדרך כדי לפצח את הקוד לשינוי תדמיתם של הגנים הפרטיים בישראל וכך במהלך תואר שלישי בחינוך, פניתי ללימודי משפטים כדי לנסות  לקדם ולשנות את החקיקה בתחומינו.

לחיבה הצטרפתי לפני שבע עשרה שנים בעקבות תלונת שכנים וצו סגירה. ברגעים הקשים מצאתי את חיבה כבית למצוקה אליה נקלעתי. בית המאפשר לגננות רבות כמוני, עם התלבטויות ובעיות דומות, אוזן קשבת ולב חם עם מעטפת רגשית ומקצועית, עם ייעוץ משפטי חינם שסייע בידי והרבה רצון טוב ותמיכה. 

בתקופת כהונתי כרכזת ירושלים הבנתי שאם אנחנו החברים בחיבה לא נקום ונעשה מעשה למעננו, אף אחד לא יעשה זאת בעבורנו, ולכן כשפנתה אלי היו"ר דאז הגברת מירה פרץ והציעה לי את תפקיד היו"ר- לאחר מחשבות מרובות והתלבטויות נעניתי לבקשתה וכיהנתי בתפקיד זה ארבע שנים רצופות, בסיומן העברתי את תפקיד היו"ר לגב' דגנית חיון ויצאתי ללמוד ולהתמחות במשפטים.

אל תפקיד היו"ר חזרתי כדי לחזק את חזון הארגון ולהובילו לעבר יעדים חדשים כפי שנקבעו בישיבת הרכזות האחרונה.

אני שבה לתפקיד היו"ר בתקופה מלאת אתגרים ומהמורות הדורשים מאיתנו להתאחד סביב המטרה לשמר ולשפר את מעמדנו כאנשי חינוך מול הממסד כמו גם לשפר ולהרחיב את השירות שאת מקבלת מאיתנו כחברה. כפי שאת וודאי כבר יודעת, מסגרת החינוך שהקמת הינו מפעל חיים חשוב הדורש את תשומת הלב המיוחדת רק לו, בפניה להורים, בהעסקת עובדים, בעמידה מול ספקים והכי חשוב, בחינוך הדור הצעיר.

במהלך השנים האחרונות השתנו פני הענף רבות. חקיקה חדשה עלתה על שולחן הכנסת במתכונת "חוק הפיקוח על מעונות יום ומסגרות לפעוטות", הרשויות המקומיות הקשיחו עורפן לגנים והמשפחתונים הקיימים והחדשים, התחרות גדלה עד מאוד וכן הכריזו על "חוק חינוך חינם מגיל שלוש". מציאות זאת דורשת התייחסות מאתנו, כיוון שהאפשרות העומדת מנגד היא שנלך ונתמעט. פשוטו כמשמעו.

המטרה שלנו משותפת ורק בעזרתך ובסיועך נוכל לחזק ולהתחזק.

הרצון והצורך שלנו להצליח הוא משותף -  משמעותו עבורך לאפשר לך כגננת להמשיך לטפח את מפעל החיים שבנית בעמל כה רב. משמעותו עבורנו כארגון, להמשיך להעניק לך את המעטפת המקצועית והרגשית שאת זקוקה לו כדי לשגשג.

חיבה חזקה תאפשר לנו לקדם את החינוך והמצוינות בגיל הרך, תאפשר לנו לשמור על האינטרסים שלך מול חקיקה אגרסיבית בלתי מתפשרת. להיות חברה בחיבה זה לדעת שאת נמצאת בקבוצה שיש לה כוח להיות אחראית לגורלה ולהוביל מהלכים שישפיעו לא רק עליך כגננת אלא על כלל הגננות בישראל.

להיות חברה בחיבה זה להיות חלק מקבוצה איכותית, חזקה, חמה ומלוכדת וזאת עבורך החלטה שאסור לך להתפשר עליה!!!!

אני יודעת וסומכת עלייך שתקבלי את ההחלטה הנכונה ומזמינה אותך להצטרף אלינו ולעוד מאות בנות החברות בחיבה המאפשרות לשינוי להתרחש, כיוון שאני מאמינה שעל חינוך ילדים בגיל הרך לא מתפשרים.

                                                     בהערכה גדולה ובחיבה
                                                           קרן אוחנה – איווס 
                                                                       מנכ"ל חיבה ארגון הגנים
 
Back  
 
מידע נוסף
להצטרפות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אודותינו
דבר היו"ר
סגל ההנהלה
כיצד להגיע
 
 
 
תוכן
מאמרים
אינדקס גנים
לוחות
פורום
 
 
הצטרפות
טופס הרשמה
למה אנחנו?
מידע לגננת
עדכון פרטים
 
 
פריסה ארצית
רכזות אזוריות
השתלמויות
ספקים
שיתופי פעולה
 
org.hiba@gmail.com  |  טלפון : 1-700-70-38-70  |  כתובת: שד' משה דיין 154 ירושלים
 
לייבסיטי - בניית אתרים